بلبرینگ های غلتکی

رولبرینگ ها

بلبرینگ های غلتکی – همچنین به عنوان یاتاقان های غلتشی شناخته می شوند – شبیه یاتاقان های ساچمه ای هستند که برای حمل بار و در عین حال به حداقل رساندن اصطکاک طراحی شده اند. با این حال، یاتاقان های غلتکی بارها را با استفاده از عناصر غلتشی سیلندر، به جای توپ، انتقال می دهند تا جدایی بین قسمت های متحرک بلبرینگ را حفظ کنند. این بلبرینگ های همه کاره می توانند شامل یک یا چند ردیف عناصر نورد باشند. ردیف های متعدد می توانند ظرفیت بار شعاعی را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. همچنین، استفاده از اشکال مختلف غلتک می تواند اصطکاک را بیشتر کاهش دهد و بارهای شعاعی و محوری را تحمل کند.

بلبرینگ های غلتکی

در حالی که بلبرینگ های غلتکی می توانند بارهای بیشتری را نسبت به بلبرینگ های معمولی تحمل کنند، کاربردهای آنها عموماً محدود به عملیات با سرعت کم است. بسیاری از انواع رولربرینگ ها خود تراز هستند و به راحتی قادر به غلبه بر عدم تراز و مشکلات نصب هستند – کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری، تعمیر و کار. رولبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند. همچنین، استفاده از فلنج ها، قفس ها و ردیف های متعدد یاتاقان می تواند عملکرد بالاتری را برای رفع نیازهای کاربردی خاص فراهم کند.

انواع غلتک و کاربردها

هزاران نوع مختلف رولبرینگ برای برآوردن نیازهای کاربردی خاص موجود است. تسمه بلبرینگ رولند انتخاب گسترده ای از یاتاقان های غلتکی از جمله انواع محبوب زیر را ارائه می دهد:

رولبرینگ استوانه ای

این یاتاقان ها دارای غلتک هایی هستند که از قطرشان بلندتر هستند و می توانند بارهای بیشتری را نسبت به بلبرینگ تحمل کنند. رولبرینگ‌های استوانه‌ای ما می‌توانند بارهای شعاعی سنگین را حمل کنند و می‌توانند در کاربردهای با سرعت بالا مورد استفاده قرار گیرند.

رولبرینگ کروی

اینها می توانند بارهای سنگینی را حتی در هنگام مواجهه با ناهماهنگی و انحراف شفت حمل کنند. آنها را می توان به گونه ای طراحی کرد که دارای سوراخ های استوانه ای یا مخروطی برای نصب با یا بدون آداپتور آستین باشد. رولربرینگ‌های کروی که با فاصله‌های داخلی مختلف و گزینه‌های نگهدارنده موجود می‌باشند، می‌توانند بار محوری را در هر جهت و همچنین بارهای ضربه سنگین را تحمل کنند. این بلبرینگ ها در ابعاد حفره ای از 20 میلی متر تا 900 میلی متر موجود هستند.

غلتک سوزنی

این نوع بلبرینگ از رولبرینگ های معمولی نازک تر است و می توان آن را با یا بدون حلقه داخلی طراحی کرد. رولبرینگ های سوزنی برای مقابله با محدودیت های فضای شعاعی در کاربردهای با بار سنگین و با سرعت بالا ایده آل هستند. سبک های فنجان کشیده ظرفیت بارگذاری بالا و مخازن چربی بزرگ را در حالی که هنوز طراحی مقطع باریکی را ارائه می دهند، امکان پذیر می کند. این بلبرینگ ها با مهر و موم اینچی یا متریک عرضه می شوند.

غلتک مخروطی

رولبرینگ


این یاتاقان ها می توانند بارهای شعاعی و رانش را تحمل کنند. آنها فقط می توانند بارهای محوری یک طرفه را تحمل کنند، بنابراین یک یاتاقان دوم معکوس جانبی برای متقابل لازم است. رولبرینگ های مخروطی در اندازه های اینچ و متریک موجود هستند. رولبرینگ ها در طیف گسترده ای از کاربردها، از تجهیزات و ماشین آلات سنگین گرفته تا تولید برق، تولید و هوافضا استفاده می شوند.

رولبورینگ های تسمه بلبرینگ رولند

تسمه بلبرینگ رولند به عنوان پیشرو در صنعت در توزیع بلبرینگ های توپ و غلتک با کیفیت بالا، مفتخر است که شریک قابل اعتمادی برای برندهای پیشرو مانند BOWER، FAG، FERSA، INA، IKO، NACHI، NSK، NTN، RBC، TORRINGTON، و ZNL. کارشناسان ما در دسترس هستند تا مشتریان را در انتخاب بهترین نوع بلبرینگ برای نیازهای منحصر به فردشان راهنمایی کنند و ما با تیم شما همکاری نزدیکی خواهیم داشت تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین گزینه را انتخاب می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، امروز با ما تماس بگیرید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *